Usługi informatyczne dla firm Poznań, Stare Miasto

O nas

Nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie technik informatycznych dla przedsiębiorstw. Zajmujemy się informatyczną obsługą firm oraz projektowaniem, tworzeniem i aktualizacją stron – aplikacji internetowych.
Oferowany serwis IT, outsourcingu informatycznego kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw na każdym etapie ich rozwoju informatycznego. Począwszy od zbudowania infrastruktury sieci, poprzez konfiguracje urządzeń sieciowych, serwera/ów, stanowisk roboczych, a kończąc na stałym administrowaniu istniejącymi zasobami informatycznymi oraz doradztwem w zakresie rozwoju. Prace wykonujemy na miejscu u klienta oraz zdalnie.
Rynek usług sektora IT jest jednym z najszybciej rozwijających się w Polsce. Wynika to z faktu, iż komputery i działające na nich oprogramowanie są podstawowym narzędziem pracy każdej firmy, a możliwości kreacji wizerunku i sprzedaży w Internecie stanowią kolejny nadchodzący standard w zglobalizowanym świecie. Jeżeli trafili Państwo na naszą stronę internetową, to z pewnością są świadomi tego, jak bardzo istotne dla rozwoju przedsiębiorstwa jest wykorzystywanie najnowszych osiągnięć technologii informatycznej oraz utrzymanie infrastruktury na wydajnym poziomie jakości. Zazwyczaj tylko większe firmy stać na zatrudnianie profesjonalnego zespołu specjalistów, tworząc wewnętrzny dział informatyczny, zajmujący się jedynie obsługą IT. Dobrze rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa wybierają z reguły obsługę poprzez firmę zewnętrzną, gdyż takie rozwiązanie redukuje koszty i usprawnia działanie, pozwalając skupić się na własnym core biznesie.
Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.